Problemy Polskiej Branży IT 🥟🇵🇱

💬 "Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów." – czyli pierwszy nolife-stylowy portal, którego nikt nie potrzebuje.

/***** README.txt *****/
PSSST... DOŁĄCZ TERAZ
🔥 15k++ 🔥 Zamknięta społeczność programistów, którzy chcą więcej niż przysłowiowe 15k...🛒Własne produkty SaaS, 💻tworzenie software houseu, 💬konferencje, 🤝wolontariat, 💰inwestowanie, 👨‍👩‍👧‍👦rodzicielstwo, 🐟hobby... Rozwijaj i inspiruj się w doborowym towarzystwie.✅ DOŁĄCZ TERAZ

Żarty, żarciki, śmieszki heheszki. Poznaj wybitnych błaznów Polskiej Branży IT.

Krajowa Branża IT (na zlecenie niezestresowanej i wyluzowanej branży zagranicznej) dostarcza wiele 😨 stresu, frustracji, powoduje, że narasta w nas ⚡ napięcie. Nerwowo zaczyna drgać nam powieka, oko, głowa, ręka, tułów, nogi… szybciej, szybciej, coraz szybciej, aż synchronizujemy się z częstotliwością taktowania naszego procesora. To znak, że pora na jakiś wentyl bezpieczeństwa, który spuści nagromadzone “powietrze”.

I wtedy przychodzą oni, cali na biało, w złotej poświacie okraszeni płatkami 🦄 tęczy. “Stańczyki”, których potrzebowaliśmy ale o których nie prosiliśmy.

Zapraszamy Państwa na wycieczkę po rubieżach branżowej abstrakcji (💩obstrukcji?) i absurdu, celem 🔋 rozładowania nagromadzonego napięcia. Kolejność przypadkowa.

👾 Jędrek z Ivanti

Jędrek to klasa sama w sobie. Interpunktor, activate! i do przodu. Cały 📹 kanał znajdziecie tutaj: Space Ivantiers.

🌲 Piekoszek – Podlaski Komputerowiec

Piekoszek to eksplozja wysublimowanie zamierzonego CRINGu lub autentyczne życie człowieka na peryferiach Polski i Polskiej Branży IT. Cały 📹 kanał znajdziecie tutaj: Piekoszek – podlaki komputerowiec. Pjoter, jeśli bierzesz jakieś 💊 leki, przestań. Jeśli nie bierzesz, zacznij.

💡 DevUpgrade.online

DevUpgrade.online to darmowy kurs online dla programistów i programistek na poziomie junior i regular. W tzw. przerywnikach Jakub Pilimon i Sławomir Sobótka toczą przysłowiową 😂 “bekę” bazując na dorobku Polskiej Branży Filmowej. Czyż ta synergia branż nie jest wspaniałym połączeniem? O kursie na powaznie wraz z komentarzem autorów piszemy tutaj. PS. 🛒 Kubeczek widoczny na nagraniu (1:07) może być Twój, jeśli tylko chcesz.

👑 HRejterzy

Klasyka gatunku. Takich właśnie prezesów potrzebujemy. Pan Szymon Szczesniak a.k.a JSON to CEO CodeTwo (tak jakby ktoś nie wiedział). Cały 📹 kanał znajdziecie tutaj: HRejterzy.

Na butstrapie to robota, dużo 🛒 lepsze niż KUBOTA.

🌳 BRANCHE