Problemy Polskiej Branży IT 🥟🇵🇱

💬 "Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów." – czyli pierwszy nolife-stylowy portal, którego nikt nie potrzebuje.

/***** README.txt *****/
PSSST... DOŁĄCZ TERAZ
🔥 15k++ 🔥 Zamknięta społeczność programistów, którzy chcą więcej niż przysłowiowe 15k...🛒Własne produkty SaaS, 💻tworzenie software houseu, 💬konferencje, 🤝wolontariat, 💰inwestowanie, 👨‍👩‍👧‍👦rodzicielstwo, 🐟hobby... Rozwijaj i inspiruj się w doborowym towarzystwie.✅ DOŁĄCZ TERAZ

Gdy CLEAN CODE uncle Boba wejdzie zbyt mocno. Wszystkie kąpiele Macieja Aniserowicza.

Dla mniej zorientowanych, Clean Code, to 📘 książka autorstwa Roberta C. Martina znanego również jako Uncle Bob. Książka, w której (jak zawsze) wujek dobra rada, RADZI NAM jak pisać kod aby było 💡 zajebiście. Sposób postrzegania świata przez wujaszka bywa czasem dyskusyjny, ale między Twoim rubasznym wujkiem z wąsem, którego widujesz tylko na pogrzebach a Bobem, wybieramy poczciwego Roberta.

Co jednak gdy dopadnie nas obsesja czystości kodu, którą w niemal ekshibicjonistyczny sposób zaczniemy prezentować światu? Co jeśli ta obsesja przeniesie się z wirtualnej rzeczywistości do prawdziwego życia?

W tym miejscu pragniemy wyrazić nasze zaniepokojenie i troskę 🤲 o zapewne rozpoznawalnego przez Ciebie Pana Macieja Aniserowicza z devstyle.pl, znanego vlogera, blogera, mówcę, wydawcę kursów online i ogólnie takiego rubasznego krajowego wujaszka dobra rada, tylko jeszcze zbyt młodego o jakieś 30 lat. Wszystko przed Panem, Panie Macieju. Jest Pan na dobrej wujaszkowej drodze. Może pora zacząć hodować 👨 wąs?

Polska Branża IT bywa cierpka 🙁

Wróćmy jednak do troski i nutki zaniepokojenia. Prawdopodobnie jesteśmy świadkami przedawkowania u Pana Macieja lektur Uncle Boba, co prowadzi do obsesji czystości a docelowo do wdrożenia w życiu BDD czyli Bath Driven Development. Panie Macieju, 🙏 wspieramy Pana i liczymy na szybki powrót do zdrowia, ale czy nie uważa Pan, że pokazywanie swoich 👣🛀💦 stoooooop3k w kąpieli nie jest nawet lekkim, ale cringem tak ciężkim niczym Uncle Bob “najedzony pitcom z dagrasso”?

Poniżej wszystkie kąpiele Pana Macieja. Screeny robione w przeciągu kilku miesięcy.

PS. Ty chory poyebye, któryś je zrobił i nam wysłał, lecz się.

🛀 UPDATE: Pan Maciej po przeczytaniu powyższego tekstu, przesłał nam pozdrowienia, czujemy się w obowiązku je Państwu przekazać. Audio dodaliśmy sami.

Na butstrapie to robota, dużo 🛒 lepsze niż KUBOTA.

🌳 BRANCHE