Problemy Polskiej Branży IT 🥟🇵🇱

💬 "Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów." – czyli pierwszy nolife-stylowy portal, którego nikt nie potrzebuje.

/***** README.txt *****/
PSSST... DOŁĄCZ TERAZ
🔥 15k++ 🔥 Zamknięta społeczność programistów, którzy chcą więcej niż przysłowiowe 15k...🛒Własne produkty SaaS, 💻tworzenie software houseu, 💬konferencje, 🤝wolontariat, 💰inwestowanie, 👨‍👩‍👧‍👦rodzicielstwo, 🐟hobby... Rozwijaj i inspiruj się w doborowym towarzystwie.✅ DOŁĄCZ TERAZ

Rzeczy, które możesz powiedzieć na daily gdy się opierdalasz.

Zaskoczony? Zaskoczona? Tak, wszyscy to robią. Czasami się zwyczajnie opierdalasz. Co jednak wtedy, gdy dnia następnego z rana samego, nim kur zapieje, dopadnie nas ktoś w randze “manago” z pytaniem “CO WCZORAJ ZROBIŁEŚ(ŁAŚ)❓❓❓”

Przychodzimy z pomocą i prezentujemy listę niezawodnych zdań, które sugerują pracę, wysiłek i zaangażowanie. 💪 Enjoy. Na swoim daily robicie to na własną odpowiedzialność.

 1. To samo co wczoraj. Nic nowego do dodania.
 2. Yesterday I had Windows automatic update. Haven’t really managed to do anything more than that.
 3. Wczoraj to nic, bo były wrzutki na szybko ze starego projektu.
 4. U mnie budowanie kontenerów/dump bazy/snapshot virtualki żeby odtworzyć sobie lokalnie środowisko produkcyjne do debugu.
 5. Wywaliło się środowisko i stawiam je od nowa.
 6. Sprawdzałem(łam) czy można usprawnić działanie {TUTAJ_COŚ_NA_CO_WSZYSCY_NARZEKAJĄ_W_PROJEKCIE}. Niestety jak na razie bez rezultatu. Taska w Jirze na to nie mam, nie chciałem(łam) marnować czasu.
 7. Czekam na review, ale aktywnie.
 8. Jestem na czysto. Od góry z backlogu będę robić.
 9. Investigating spike for proof of concept.
 10. Myślałem(łam), że dane w bazie się nam rozjeżdżają. Posprawdzałem(łam) wszytko, na szczęście jest dobrze, tak ma działać, klient może być spokojny.
 11. Teraz tylko testuję bo już dawno zrobione.
 12. Znalazłem(łam) błąd, od razu udało się naprawić.
 13. Wina poprzedniej ekipy, niestety w 4 lata nie uda nam się naprawić tego co spierdolili.
 14. VPN mi nie działa.
 15. Nadrabiam zaległości po urlopie.

🔥 PSST… Wykorzystam to, że czytasz ten tekst i podrzucę Ci link do zbiórki dla Mikołaja, który choruje na SMA. Spokojnie, istnieje całkiem skuteczna terapia, problem w tym, że kosztuje 2️⃣💰💰💰💰💰💰 2 miliony dolarów.

Mikołaj to syn jednego z nas, backendowego programisty. Jednak w obliczu tej choroby nawet 15K na fakturze nie wystarczy. Dorzuć proszę parę groszy. 🙏 Dzięki za pomoc.

🌳 BRANCHE