Problemy Polskiej Branży IT 🥟🇵🇱

💬 "Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów." – czyli pierwszy nolife-stylowy portal, którego nikt nie potrzebuje.

/***** README.txt *****/
PSSST... DOŁĄCZ TERAZ
🔥 15k++ 🔥 Zamknięta społeczność programistów, którzy chcą więcej niż przysłowiowe 15k...🛒Własne produkty SaaS, 💻tworzenie software houseu, 💬konferencje, 🤝wolontariat, 💰inwestowanie, 👨‍👩‍👧‍👦rodzicielstwo, 🐟hobby... Rozwijaj i inspiruj się w doborowym towarzystwie.✅ DOŁĄCZ TERAZ

Zarabiasz 15K i nadal mieszkasz z rodzicami? 10 porad jak przejebać kasę.

Zarabiasz 🤑 1️⃣5️⃣K, nie masz 👪 rodziny i nadal 🏡 mieszkasz z rodzicami? Wybornie. Zobacz poradnik jak szybko i skutecznie (w kilka kliknięć) przejebać całą kasę.

✋ Wyprowadziłeś/łaś się od rodziców, spłacasz kredyt hipoteczny, budujesz dom, remontujesz mieszkanie, organizujesz ślub i wesele, kupujesz nowe bezpieczniejsze rodzinne auto, spodziewasz się dziecka? Gratulacje! Brawo 👏 Ty. Wreszcie jakiś krok w dorosłość, którego te przegrywy mogą Ci tylko pozazdrościć. A teraz, skończ to czytać i idź poszukaj kuponów rabatowych na Mortadele bo ten poradnik nie jest już dla Ciebie.

Z tym poradnikiem przepalisz hajs lepiej niż budżet klienta na bezowocnych codziennych standupach. Zrobisz to z gracją i finezją niczym Jacek Sasin na wyborach, które się nie odbyły.

🔥🔥🔥 Odpalamy.

💰 6 799 PLN

0️⃣ iRobot Roomba s9+

Jeśli mimo wszytko potrzebujesz jakiegoś alibi dla swojego sumienia, że hajs wydałeś/łaś na coś praktycznego, zacznij od robota odkurzającego. Wydatek praktyczny i pożyteczny, nikt nie jest w stanie zakwestionować słuszności poczynionej inwestycji.

💰 8 999 PLN

1️⃣ Monocykl Ninebot Z10

Potrzebujesz złudzenia z uprawiania ekstremalnego sportu, ale tak, żeby nadal być profesjonalnym grubasem IT i za mocno się nie spocić? To produkt idealny dla Ciebie. Możesz użyć też stare rzeczy, kupione kiedyś bo napaliłeś/łaś się na motocykl. Nic z tego nie wyszło, ale ciuchy i kask Ci zostały. Teraz przydadzą się jak złoto! Wrrrrum!

💰 999 PLN

2️⃣ DNA Genoplan

Zdekompiluj swoje geny. Kup sobie raport pełen kolorowych wykresów, który zdradzi Ci na co możesz umrzeć a to wszytko dzięki naukowcom i naszym ulubionym profesjonalistom z zakresu IT i Big Data.

💰 2397 PLN

3️⃣ Biurko dębowe

Podnoszone biurko do pracy stojącej to już żadna nowość. Plebejskie rozwiązanie dostępne dla każdego juniora. Poszukujesz prawdziwego stylu i szyku jeśli chodzi o biurko do pracy? Kup sobie solidne, masywne i dębowe. Miny ludzi na open space gdy wniosą Ci je do biura… bezcenne.

💰 1099 PLN

4️⃣ Paralizator strzelający TASER Pulse

Już nigdy więcej nikt nie zabierze Ci kanapek albo nie spuści Twojej głowy razem z wodą w toalecie. Kup sobie pukawkę i bądź wreszcie gitem a nie frajerem!

💰 1399 PLN

5️⃣ Taca z dzikiem na owocki

Czy macie w firmie owocowe czwartki? “A czy dzik sra w lesie?”. Śniadaj darmowe owoce jak prawdziwy PAN, a nie jak wiejski pachołek jedząc prosto z drewnianej skrzynki!

💰 5854 PLN

6️⃣ Złota rękawica bokserska

🥊 Wdrożenia to ciągła walka. Z sobą samym, czasem i błędami. Nigdy nie zapominaj skąd przychodzisz i o co walczysz. Spraw sobie złotą rękawice, która rozłoży na łopatki każde wdrożenie.

💰 3265 PLN

7️⃣ Fotel z podnóżkiem

Zastanawiasz się jaki fotel wybrać? Kup sobie taki jaki ma Twój barber. Programuj siedząc, leżąc, albo trochę siedząc i trochę leżąc. Zapomnij o wszystkich pseudo kubełkowych fotelikach, to zabawki dla juniorów.

💰 1567 PLN

8️⃣ Alkomat Prodigy S

Powoli zbliżamy się do końca. A jak koniec to weekend. Jak weekend to chlanko. Jak chlanko to kac. Wstajesz rano i nie wiesz czy możesz prowadzić. Idziesz do kuchni, wypijasz zimnego browara i już nie masz wątpliwości. XD Alkomat może być dla tego sposobu ciekawą alternatywą.

💰 {undefined} PLN

9️⃣ Siepomaga.pl

A teraz na poważnie. Jest wiele miejsc gdzie można wspomóc potrzebujących. Zamiast przepierdalać hajs na głupoty zastanów się czy nie chcesz pomóc komuś w potrzebie. Każdy tyle ile może. Wrzuć coś fundacji siepomaga.pl albo tej konkretnej zbiórce na Mikołaja, syna programisty. Bądźmy solidarni ponad heheszkami.

🍊 tekst zawierał lokowanie produktu

🌳 BRANCHE