Problemy Polskiej Branży IT 🥟🇵🇱

💬 "Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów." – czyli pierwszy nolife-stylowy portal, którego nikt nie potrzebuje.

Premier, który zDDoSował fryzjerom serwery.

Czy Polski Rząd ma świadomość, że jego decyzje przyprawiły wczoraj nie jednego speca z IT o szybsze palpitacje 💓 serca a procesory o gorączkę 🔥 czwartkowej nocy?

Jest 25.03.2021, miłościwie nam Panujący Premier Mateusz Morawiecki powinien dostać med@l zasłużony dla komunikacji elektronicznej za wkład w testowanie wytrzymałości infrastruktury serwerowej. Brawo 👏👏👏. Po ogłoszeniu nowych obostrzeń, w tym zamknięcia branży beauty z powodu COVID (zobacz także: Zamiast COVIDa Dostał IPBOXa. Poznaj sekret jak to zrobił.) rodacy postanowili pilnie pójść do fryzjera, żeby nie wyglądać podczas świąt jak jaskiniowiec czy inny piwniczy spec od komputerów.

No i się zaczęło.

Potwierdzamy: po dzisiejszej decyzji o zamknięciu branży beauty, Booksy przeżyło prawdziwe oblężenie. Ruch na naszej platformie natychmiast wzrósł ponad 15x 📈 A ponad 50% rezerwacji została dokonana tylko na dziś i jutro. Spodziewaliśmy się, że będziecie szukać ostatnich wolnych terminów przed sobotą, ale takie zainteresowanie zaskoczyło nas samych 😮

profil Booksy na fb
May be an image of one or more people, people standing and text that says "TV1 HD ₩ Oglądaj na: wiadomosci.tvp.pl N KOMU ZALEZY NA ZNISZCZENIU POLSKIEGO JUNIKORNA?"

Oberwało się też takim platformom jak versum czy moment.

Ciekawy jest fakt, że niedawno w podcastcie 🎤 u Piotra Koniecznego, Adama Marczyński, CISO (Chief Information Security Officer) w Chmurze Krajowej jako przykład najciekawszej migracji wykonanej przez Chmurę Krajową podał przykład Booksy, które zostało zmigrowane do Google Cloud od innego dostawcy chmurowego.

⛅EJ, wyszło im te skalowanie czy nie wyszło? XD