Problemy Polskiej Branży IT 🥟🇵🇱

💬 "Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów." – czyli pierwszy nolife-stylowy portal, którego nikt nie potrzebuje.

Czy Comarch oszukał Polaków?

🤚🛑⛔ DOŚĆ SZKALOWANIA PROFESORA I POLSKIEJ BRANŻY IT!!!!

W ostatnich dniach przez Internet przewinęła się fala oskarżeń wobec działań C💙 jakoby “wyłudzili pieniądze podatników” sprzedając opaski z Alibaby w cenie złota. Ta kłamliwa nagonka mediów na Profesora i jego firmę jest obrzydliwą próbą ugodzenia w ikonę Polskiej Branży IT a tym samym w całą naszą branżę, na co nie ma naszej zgody oraz cichego przyzwolenia!!!!

Postanowiłem dla Państwa zebrać wszystkie materiały w tej sprawie aby mogli Państwo przeanalizować i podjąć własną decyzję kto kłamie a kto mówi prawdę.

0️⃣ Zacznijmy od wpisu na https://www.facebook.com/dragobloq od którego się zaczęło. Chyba spadł z rowerka albo nie mogę go znaleźć (ale też mi się nie chce) :

1️⃣ Strona na której Rząd Rzeczypospolitej Polskiej promuje opaskę C💙 jako rozwiązanie do wspierania kwarantanny domowej podczas covid-19:
https://www.gov.pl/web/diplomacy/quarantine-warden-by-comarch

Promocja tego typu rozwiązań przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych jako Polskiej myśli technicznej słusznie budzi wiele kontrowersji, ale to jest IT, czego tu nie rozumieć? FAKE IT TILL YOU DEPLOY IT XD

2️⃣ Wpis na stronie chińskiego producenta Ningbo Keqiang Battery z relacją z wizyty przedstawicieli C💙 celem zakupu opasek z modelu H002:
http://www.chinesebattery.com/about_news_show.aspx?id=390

3️⃣ Informacja o projekcie Tele-Anioł na stronach C💙, oraz zakresie w jakim stopniu C💙 partycypował w projekcie.
https://www.comarch.pl/healthcare/aktualnosci/malopolski-tele-aniol-z-technologia-od-comarch/

4️⃣ Video prezentujące możliwości opaski:
https://youtu.be/YrXtaJwf2XY

Widać, że nie robili tego byle stażyści, trzeba było w configu podmienić kilka mp3jek jak i docelowy numer alarmowy. Musieli to robić eksperci. Stażyści co najwyżej wkładali karty SIM.

5️⃣ Informacje o projekcie “Tele-Anioł” na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, w szczególności o jego CAŁKOWITYM zakresie który to pochłonął całość kosztów a opaski były tylko jedną z jego składowych.
https://www.malopolska.pl/teleaniol/o-projekcie

Zachęcam do zapoznania się z przedstawionym materiałem i wyciągnięciem własnych wniosków.

Chcesz podyskutować na ten temat? Dołącz do grupy PPBIT.